ONLINE

Tel: 906 420 300 - linka č. 11
(cena 42 Kč/min. vč. DPH)

Ze Slovenska: 0900 699 234 - linka č. 11
(cena 1,60 €/min. vč. DPH)

Výklad karet, runy a kyvadélko

Věrka

Narodila jsem se ve znamení citlivého a vnímavého raka.

Téměř před dvaceti lety jsem začala mít duchovní zážitky ve formě věšteckých snů a posléze krátké noční návštěvy andělských bytostí. Začala jsem postupně hledat vhodné vykládací metody, kterými sobě a svým blízkým mohu s radostí vyjasnit každodenní i dlouhotrvající situace.

Používám převážně tarotové karty, andělské karty a runy. Podle vhodnosti, nebo k doplnění, sáhnu po krásných kartách mořských panen, karet bohyní světla nebo kyvadélku. Jasnou odpověď nalézám i s pomocí hodu kostek. Výborný pro začátek je čakrový výklad, v kterém nalézám duchovní příčiny zdravotních problémů.

Potom mohu doporučit výklad na jakýkoliv vztah (vás a nějaké osoby, případně vztah k práci, vzdělání, lásce). Pro vyjasnění některých souvislostí i výklad na vztah dvou blízkých lidí, například vašich dětí nebo rodičů. K vyřešení některých potíží se mi mnohdy ukáže karmický úkol. Numerologie, hlavně v kombinaci s tarotem, dokáže objasnit momentální události nebo i naše životní úlohy.

Dále se také zajímám o homeopatii, etikoterapii, bylinkové tinktury a magii ve spojení s rituály. Cvičím pět Tibeťanů a pravidelně medituji. Ráda vám pomohu v hledání životní cesty, pochopení příjemných a hlavně nepříjemných věcí, které se v životě nedějí jen tak, ale mají hlubší smysl.

Pokud se nám neustále něco opakuje, máme ve svém jednání a chování něco změnit. Každý si dokáže pomoci sám, avšak tak potřebné ukázání směru a rada, která přichází v pravou chvíli, to je někdy skutečně k nezaplacení.

Budu se těšit na vaše zavolání.

S láskou Věrka

Chcete-li výklad karet od Věrka, volejte 906 420 300 a zvolte linku č. 11
(cena 42 Kč/min. vč. DPH)

Ze Slovenska volejte 0900 699 234 a zvolte linku č. 11
(cena 1,60 €/min. vč. DPH)