Astroložka Lucie Bělínová: Listopadový úplněk a zároveň i zatmění Měsíce přinesou chaos, silné energie a vyvrcholí vše, co řešíte

Listopadový úplněk bude v mnoha ohledech klíčový. Hvězdy nás vyzývají k tomu, abychom si tolik nekomplikovali život. Měli bychom vše zjednodušit a vyhnout se dramatům ve svých životech. Něco je ve vzduchu. Budeme silně emotivní a skrývaná pravda vyjde na povrch.

Klikně SEM pro přečtení

Tým Kartářky Plus


Jak odebírat YouTube kanál Televize Život

Jak odebírat YouTube kanál Televize Život

Přihlaste se do YouTube.

Pokud jste na domovské kartě : Pod videem, jehož kanál chcete odebírat, klepněte na ikonu kanálu. Klepněte na tlačítko Odebírat .

Tým Kartářky Plus


Jak odebírat YouTube kanál Televize Život

Nový YouTube kanál Televize Život

Život – kolik má podob a barev – a kolik toho o něm už bylo řečeno a napsáno. My vám budeme přinášet nové a pravdivé příběhy, i seriály zajímavých a inspirativních osudů. Těšíme se na vás, v našem pořadu život.

Tým Kartářky Plus


Nový YouTube kanál Televize Život

Článek v Metropol o, Co nás čeká v roce Jupitera?

První měsíc roku 2022 je téměř za námi a mnozí z nás se ptají, jaký bude a co nám přinese. Na tuto otázku jednoduchá odpověď neexistuje – už proto, že svůj život máme v rukou hlavně my sami, ale z astrologického hlediska je jisté, že rok 2022 bude pod vládou Jupitera, který je planetou optimismu a naděje.

Klikně SEM pro přečtení

Alenka


Článek v Metropol o Co nás čeká v roce Jupitera?

Podcast na rok 2022

Přátelé, máme tady pro vás dárek, Alenka pro vás natočila podcast o tom, jaký bude rok 2022! 🌃🎉🥳 Přátelé, ať se vám daří v roce 2022!

Klikně SEM pro poslech

Alenka


Podcast na rok 2022


Jak volat na výklad karet po telefonu

Jednoduše vytočte telefonní číslo 906 420 300 a budete spojeni s volnou kartářkou či věštcem, nebo si můžete sami zvolit, s kým chcete hovořit, od koho si chcete nechat vyložit karty - zvolte číslo linky Vaší požadované kartářky / věštce na svém telefonu a budete přepojeni.

Pro volání ze Slovenska použijte linku 0900 699 234.

Při nabití kreditu, lze volat již od 29,- Kč/min vč. DPH

flag cz +420 222 701 428
flag sk +421 220 510 302

Naše služby

Poskytujeme Vám výklad karet po telefonu prostřednictvím vybraných, kvalitních kartářek a věštců. Mnozí z vás se potřebují rychle poradit s kartářkou, věštcem a znát odpověď na svoje otázky bez zdlouhavého objednávání, proto je tu pro Vás naše telefonní linka. Volat můžete každý den i v sobotu a v neděli, ve dne i v noci, tedy 24 hodin denně.


Kartářky Plus Teď hned

Teď hned

Potřebujete se co nejdřív na něco zeptat kartářky, můžete zavolat teď hned, jsme pro Vás stále na lince.

Kartářky Plus Kvalitně

Kvalitně

Kvalitní služby jsou pro nás prioritou, proto vybíráme kartářky a věštce s kvalitními schopnostmi.

Kartářky Plus Něco navíc

Něco navíc

Vážíme si Vaší přízně a proto Vám chceme posktynout vždy něco navíc.