Konstelace na 30.4.2019

Krásné úterní ráno přeji. Včera se vyprahlá příroda dočkala dlouho očekávané vláhy a i když asi málokdo z nás má rád uplakané počasí, teď jsme z něj mohli mít i radost. Bez vody není život. Voda je spojena hluboce s našimi emocemi a s těmi budeme asi dnes hodně konfrontováni. Luna je stále v Rybách a potká se s Neptunem na 18 st. Ryb, Mars v Blížencích už sice trochu poodešel ze včerejšího přesného kvadrátu na Neptun, nicméně stále působí a dnes díky Luně v konjunkci s Neptunem půjde hodně hluboko do emocí. Jak se k tomu postavíme, je samozřejmě na nás. Zde pomůže opět kvalita hlubokého soucítění a Lásky, s bolestí a emocemi ( i těmi zápornými). Pokud v sobě objevíme kvalitu hlubokého soucítění, najdeme cestu k přijetí všeho, čím jsme, i těch stinných stránek naší osobnosti. V přijetí stínu a lidskosti se skrývá veliká síla, klid, mír a hluboký pokoj i důvěra v sebe a v Život. Jsme prostě lidé a nejsme dokonalí, nikdo z nás není. Každý z nás je nějak jinak nedokonalý. Saturn stále stojí na 20. st Kozoroha a od zítra nabere retrográdní směr až do zhruba poloviny září. Opět budou na obloze tři retrográdní planety, Jupiter, Saturn a Pluto. Určité věci se nám mohou v různých obměnách vrátit do života, reprezentují nějaký mentální nebo emocionální vzorec nebo rovnici, kterou si potřebujeme uvědomit a vyřešit, pochopit a možná i přepsat. Buďme proto hodně bdělí, netlačme na výkon u sebe ani i druhých, na rozběhnutí stagnující energie nebo situací bude působit spíše hluboké pochopení a činění v nečinění, než tlak a síla. Odpoledne se Luna dostane do sextilu se Saturnem a Plutem v Kozorohu, trochu se nám uleví a budeme se moci věnovat více praktickým věcem nebo aplikaci v hloubce sebe pochopeného do konkrétních životních situací.


30.4.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 29.4.2019

Přeji krásný vstup do nového týdne. V noci v 00.11 hod vstoupila Luna do znamení Ryb, událostí dne je ale stacionární Saturn v Kozorohu, od zítra nabere retrográdní směr a tímto směrem se bude pohybovat až do září. Některá témata se nám budou vracet znovu ke zpracování, možná budeme už moudřejší a věci znalejší a zvládneme je lehce a hravě. Saturn v Kozorohu určitě nic neodpouští, ale prověřuje a podporuje ty připravené. Je to strážce Prahu, nepustí nás tam, kde bychom si mohli v "mladické nerozvážnosti" ublížit. Luna v Rybách vnese do našich životů jiné téma, vždy bývá hodně citlivá a trochu sentimentální, vracející se k minulosti s trochou nostalgie. Do Berana se přesouvá až ve středu po poledni, během své cesty Rybami se potká s Neptunem zaujme příznivé i méně příznivé aspekty. Dnes to budou ty příznivější, sextil s Uranem a Sluncem v Býku, polosextil s Venuší v Beranu přinesou citlivé vhledy, které nám ale pomohou v praktických věcech v práci, ale i ve vztahové rovině s partnerem nebo kolegy v práci, obchodními partnery, klienty. Merkur v Beranu se blíží do sextilu s Marsem v Blížencích, pozor na vhodnost sdílených informací a šíření polopravd a neověřených informací. Naše myšlení může být velmi rychlé a impulsivní, rozhodně se snažme podle něj hned nekonat. Mars tvoří dnes přesný kvadrát s Neptunem v Rybách a to je skoro jako stopka nebo červená. Prostě buďme opatrní a nepodléhejme impulsům, bude to taková malá škola sebeovládání na téma nevyskočit jako čertík z krabičky po zmáčknutí červeného tlačítka, přičemž tím tlačítkem může být téměř cokoliv. Ale bude se to týkat většinou zasutých témat, události nebo myšlenky, které nás budou mít snahu vytočit mají ve skutečnosti za úkol vynést z hlubin nevědomí nový materiál ke zpracování. Tak se dobře dívejme a ignorujme tlačítko a naopak najděme v klidu poklad.


29.4.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 28.4.2019

Přeji hezké probuzení do nedělního rána. Teploty se nám sice hodně snížily, ale i tak si můžeme užít krásný den. Merkur v Beranu se blíží do polosextilu s Neptunem v Rybách a do sextilu s Marsem v Blížencích, naše myšlenky a nápady mohou odrážet hlubinné touhy naší duše a budou mít i náboj k prosazení se v naší životní realitě a to velmi originálním a lehkým způsobem, který zahrne i podporu druhých. Nebojme se o nich mluvit se svými nejbližšími, sdílet je a nahlas dotvářet, vyjadřovat se a společně hledat cestu pro jejich uskutečnění. Luna je stále ve Vodnáři a dobře aspektovaná od Jupitera ve Střelci a Marse v Blížencích i od Merkura v Beranu, emoční hladina bude nápaditá, tvořivá a hledající i podporující radost, lehkost a sdílení se. Pozveme si přátele, jděme společně na procházku nebo se věnujme jiným aktivitám, které nám společně přináší radost, při tomto procesu můžeme leccos zajímavého prodiskutovat, pochopit, sdílet a může nám vykrystalizovat nejeden zajímavý nápad a záměr pro budoucnost, třeba plán na společně strávenou dovolenou nebo prodloužený víkend.Je přáno společenským aktivitám všeho druhu, tak to využijme a nebuďme sami. Pozdě večer se Luna potká s Lilith ve Vodnáři, možná opět pocítíme nějaké emoce, které nás svazují a brání nám být svobodnými, ale možná, že ne, protože už budeme spát. Pokud se nám bude zdát sen a budeme si ho ráno pamatovat, určitě stojí za zaznamenání, sny jsou obrazovou řečí duše a našeho podvědomí a nevědomí a sdělují nám důležité informace o nás samých, když jim věnujeme pozornost, naučíme se daleko lépe chápat sami sebe a rozumět i našim, někdy i protichůdným, potřebám.


28.4.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 27.4.2019

Přeji krásné probuzení do sobotního rána. Dnes v noci v 00.17 hod nastane posledni čvrť, Luna ve Vodnáři bude v kvadrátu na Slunce na 7. st. Býka. Sabianský symbol zde hovoří o nové kvalitě Bytí, která činí staré vzorce zbytečnými a zdůrazňuje hodnotu představivosti orientované do budoucna a hodnotu spoléhání se na přirozený řád postupného vývoje všech životních procesů. Luna ve Vodnáři nás povzbuzuje k novým vizím a Slunce v Býku se drží spíše toho vyzkoušeného, ale zároveň je také v souladu s přirozeným řádem přírody a procesů vývoje v ní. Luna bude v dobrém aspektu k Marsu v Blížencích a tak se můžeme těšit na přirozené a hladké plynutí věcí, které se možná v minulých dnech trochu zamotaly a ztěžkly. Možná, že dnes do zapeklité zamotané klubíčko různých pocitů, vjemů rozmotáme. A lehce, jen tak mimochodem, prostě se to stane. Jako když rozsvítíme žárovku ve tmavé místnosti, cvak a najednou je světlo. Luna projde i sextilem na Merkur v Beranu, tato konstelace přinese světlo do naší mysli, osvobodí ji od nežádoucích myšlenek a pročistí naši mysl, takový malý jarní generální úklid naší mysli. Věnujme se myšlenkám novým a o ty pečujme, vždyť roste to, čemu věnujeme pozornost. Retrográdní Pluto v Kozorohu je v polosextilu na retrográdní Jupiter ve Střelci, možná nás to bude svým způsobem k minulosti vracet, ale jenom z toho důvodu, abychom ji propustili, transformovali a udělali prostor pro novou kvalitu našeho vědomí a života.


27.4.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 26.4.2019

Přeji krásné probuzení do pátečního rána, máme poslední den pracovního týdne, který byl o jeden den kratší. Luna v Kozorohu posílila naši vytrvalost a upevnila naše rozhodnutí k dosažení cílů, které jsme si v pracovní oblasti stanovili. Možná, že nám šla práce pěkně od ruky a posunuli jsme se dále, než jsme doufali. Luna bude v Kozorohu ještě skoro celé dopoledne, přesně do 11.27 hod, dopoledne projde polosextilem na Lilith ve Vodnáři, možná na poslední chvíli prorazíme nějaký dlouhodobě se vlekoucí problém. Pak vstoupí Luna do Vodnáře a bude v kvadrátu na Urana v Býku, buďme tedy opatrní na unáhlenost a přehánění v jakékoliv rovině, držme se raději nohama na zemi, dávejme i pozor na přílišnou odvahu a neukázněnost, nestřílejme od boku, raději vše dobře zvažme a promysleme a na konečné rozhodnutí o případné nabídce si vezměme čas na rozmyšlenou, uvidíme, že se nám to vyplatí. Navečer se Luna dostane do příznivého aspektu s Venuší, což slibuje inspirativní přátelská setkání se s novými lidmi, které potkáme, třeba na procházce v parku, na výstavě, při sportu nebo jiných aktivitách, kterým se budeme věnovat. Na obloze nastane ještě jeden zajímavý aspekt, kvadrát Marse v Blížencích s Neptunem v Rybách. Naše akce schopnost v některých oblastech bude zamlžena a zkoušena různými motivacemi, které nebudou úplně v souladu. Pokud se nedokážeme rozhodnout tak nebo onak, možná se vyplatí si počkat, až se vše vyjasní. Někdy platí spěchej pomalu. Spíše se dobře dívejme kolem sebe i do sebe, můžou se nám vyjasnit naše priority a motivace a pak už prostě budeme vědět.


26.4.2019

S láskou Vaše Laura GabrielaJak volat na výklad karet po telefonu

Jednoduše vytočte telefonní číslo 906 420 300 a budete spojeni s volnou kartářkou či věštcem, nebo si můžete sami zvolit, s kým chcete hovořit, od koho si chcete nechat vyložit karty - zvolte číslo linky Vaší požadované kartářky / věštce na svém telefonu a budete přepojeni.

Pro volání ze Slovenska použijte linku 0900 699 234.

Při nabití kreditu, lze volat již od 29,- Kč/min vč. DPH

flag cz +420 222 701 428
flag sk +421 220 510 302

Naše služby

Poskytujeme Vám výklad karet po telefonu prostřednictvím vybraných, kvalitních kartářek a věštců. Mnozí z vás se potřebují rychle poradit s kartářkou, věštcem a znát odpověď na svoje otázky bez zdlouhavého objednávání, proto je tu pro Vás naše telefonní linka. Volat můžete každý den i v sobotu a v neděli, ve dne i v noci, tedy 24 hodin denně.


Teď hned

Teď hned

Potřebujete se co nejdřív na něco zeptat kartářky, můžete zavolat teď hned, jsme pro Vás stále na lince.

Kvalitně

Kvalitně

Kvalitní služby jsou pro nás prioritou, proto vybíráme kartářky a věštce s kvalitními schopnostmi.

Něco navíc

Něco navíc

Vážíme si Vaší přízně a proto Vám chceme posktynout vždy něco navíc.