,,Andělé jsou jako hvězdy,i když je nevidíme, existují ! "

Andělé k nám často promlouvají pomocí čísel, sdělují nám takto své poselství. Zašeptají nám jemně do ucha, takže zvedneme oči právě včas. Určitě se vám stalo také, že se podíváte na hodiny vždy ve stejnou dobu, kdy se opakují stejné kombinace čísel. Vaši andělé vám neustále předávají svá poselství, často prostřednictvím znamení, jako když si povšimnete duhy, opakujících se číselných sekvencí, najdete mince nebo pírka a zaslechnete příznačný text nějaké písničky. Andělé říkají, že každá kombinace čísel má svůj specifický význam. Když například uvidíte tři nebo více čísel, zaměřte se na prostřední z nich. Toto číslo představuje ,, jádro věci ". Naslouchejte, co vám přitom andělé sdělují prostřednictvím vašich myšlenek, pocitů a vizí.

Libor, linka "č.1"


12.11.2019

Numerologie

Numerologie je vědou o číslech, kterou se už v počátcích věků zabývali všechny rozvinuté kultury. Jak to funguje ? Každý má jedinečný číselný základ, protože se do výpočtu započítává i jméno a příjmení. Např. rozborem osobních čísel dvou partnerů pomocí numerologie vztahu mohou kartářky a věštkyně snadno zjistit, zdali se k sobě hodí, či ne. Základní pomůckou při numerologickém rozboru je numerologická mřížka. Postupným součtem všech číslic v datu našeho narození získáme takzvané životní číslo, číslo osobnosti nebo též číslo osudu. Je pevně propojeno s numerologickou mřížkou a jeho výkladu. Životní číslo jednoduše řečeno,datum narození spoluurčuje povahu, charakter a rysy Vašeho bytí, ale hlavně - numerolog musí být člověk citlivý, vnímavý. Takže - směle na to... volejte naše numeroložky "Kartářky plus".


17.11.2019

Přednáška na téma Slovo

Včera jsem měla přednášku na téma - Slovo. Výňatek z mojí včerejší přednášky. " Každé slovo má určitou energii i sílu. Naše myšlenky a slova jsou všemocné. Někdy člověk řekne něco, co jej velmi mrzí, ale už se to nikdy nedá vzít zpět. Svými myšlenkami a slovy vytváříme svůj život. Jedině my sami máme naprostou kontrolu nad svými myšlenkami a slovy. Protože jsme to pouze my, kdo je v naší hlavě vytváří. Jsme tím, co si myslíme. Stáváme se tím, čemu věříme. Náš život můžeme změnit tak, když změníme své myšlení." Krásný sobotní den Vám přeje Alli Rose - Alenka


12.11.2019

Třezalkový olej- Svatojánská noc

Třezalka tečkovaná sama o sobě nejlépe působí, pokud je natrhaná o dnešní noci.

Používá se k výrobě antidepresiv, bývá součástí čajů při ledvinových potížích, žaludku a dvanáctníku.

Recept. Dnešní noc by měla být natrhaná a květy se naloží do kvalitního oleje. V září se scedí a dává do láhví. Nedivte se, že je olej úplně červený, je to způsobeno hipericinem, kterému se říká krev svatého Jana.

Z mojí praxe doporučuji tento olej používat především proti bolestem zad a meziobratlových plotének. Může být o mírně teplý, může se vmasírovat a výborně působí na uvolnění meziploténkových svalů.

Upozornění..!! Třezalka je fototoxická. Když se aplikuje, nemělo by být místo aplikace vystaveno slunci.

Budete-li potřebovat radu, napište.

Nejlepší je nasbírat dnes 7 bylin, najít malinký kamínek z potoka a vyrobit si škapulíř... chrání, před neg.vlivy.


Třezalkový olej

Vaše AlliRose, linka č.8

Polarita znamení zvěrokruhu.


Země oběhne zhruba za 365 dní jedenkrát kolem Slunce. Každý z nás se narodil určitou hodinu, den, každý se narodil ve svém znamení zvěrokruku proti němuž náleží opačné znamení. Vliv protilehlých znamení působí na celý náš život.

Charakter ovlivňují znamení zvěrokruhů ve kterých se narodili naši rodiče.


Vodnář - Lev

Střelec- Blíženci

Beran- Váhy

Rak-kozoroh

Štír - Býk

Panna- Ryby


polarita

Krásný večer nedělní - Kartářky Plus AlliRose, linka č.8Jak volat na výklad karet po telefonu

Jednoduše vytočte telefonní číslo 906 420 300 a budete spojeni s volnou kartářkou či věštcem, nebo si můžete sami zvolit, s kým chcete hovořit, od koho si chcete nechat vyložit karty - zvolte číslo linky Vaší požadované kartářky / věštce na svém telefonu a budete přepojeni.

Pro volání ze Slovenska použijte linku 0900 699 234.

Při nabití kreditu, lze volat již od 29,- Kč/min vč. DPH

flag cz +420 222 701 428
flag sk +421 220 510 302

Naše služby

Poskytujeme Vám výklad karet po telefonu prostřednictvím vybraných, kvalitních kartářek a věštců. Mnozí z vás se potřebují rychle poradit s kartářkou, věštcem a znát odpověď na svoje otázky bez zdlouhavého objednávání, proto je tu pro Vás naše telefonní linka. Volat můžete každý den i v sobotu a v neděli, ve dne i v noci, tedy 24 hodin denně.


Kartářky Plus Teď hned

Teď hned

Potřebujete se co nejdřív na něco zeptat kartářky, můžete zavolat teď hned, jsme pro Vás stále na lince.

Kartářky Plus Kvalitně

Kvalitně

Kvalitní služby jsou pro nás prioritou, proto vybíráme kartářky a věštce s kvalitními schopnostmi.

Kartářky Plus Něco navíc

Něco navíc

Vážíme si Vaší přízně a proto Vám chceme posktynout vždy něco navíc.