Konstelace na 3.3.2019

Hezké nedělní ráno přeji. Dnes máme v datu hned dvě trojky, je přáno vzájemnosti a společenství. Můžeme rozvíjet kontakty a upevňovat přátelství. Zaměřme se i na to, co nám přináší do života hojnost a radost a ideálně tyto dvě hodnoty spojme. To je potom trvale udržitelný stav. Pokud nám hojnost nepřináší radost nebo naopak máme přesvědčení, že hojnost přichází jenom v souvislosti s odříkáním a možná i utrpením, není to stav udržitelný. Každý z nás má v sobě poklad, o který se může se světem podělit a to mu přinese hojnost a radost a radost to přinese i těm ostatním. To je, oč bychom měli všichni usilovat, dělat to, co nás baví. Hojnost tuto radost bude zcela přirozeně následovat. Pokud se vyjadřujeme prací, ve které se trápíme nebo ji děláme jenom pro peníze, dnes je den, kdy si můžeme uvědomit, že to asi není to pravé ořechové a najít odvahu ji postupnými kroky změnit. Pokud se změny odvážíme a budeme dělat postupné kroky, určitě nám přinese zasloužené ovoce v podobě radosti z práce a ze života a zcela přirozenou hojnost, zdraví, klid, rovnováhu a harmonii. Dnes je Luna ve Vodnáři, kam včera vstoupila, potkala se s Venuší a vlévají do nás společně odvahu a nadhled. Projde i polosextilem se Sluncem a Neptunem v Rybách a to nám právě přinese touhu vidět věci jinak a osvobodit sami se sebe ze všech situací, které nám nepřináší soulad. Odpoledne se dostane Luna do kvadrátu s Marsem v Býku, ten nás může nabádat k opatrnosti možná až k rigiditě, ale tu je potřeba překonat. Není nutné dělat revoluci hned, ale postupně začít život měnit a vytrvat u toho. A na to už náš Mars v Býku slyšet bude. Přeji krásnou neděli.


3.3.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 2.3.2019

Přeji krásné probuzení do sobotního rána, bývá příjemné, čekají nás dva dny volna. Venku už je cítit jaro a i když dnes sluníčko asi nebude a možná ho vystřídá deštík, už bude s příslibem změny ročních období ze zimy na jaro. Tak nějak podobně vypadají i konstelace na obloze. Fáze přechodu z jednoho do druhého. Zatímco ještě včera do 18 hod byly čtyři planety v Kozorohu a my jsme byli konfrontováni s pravidly, řádem, hmotou, dnes po 20 hod bude Luna i Venuše už ve znamení Vodnáře a nám vtrhnou do životů a situací zcela jiné a dalo by se říci opačné energie. Jedno přechází v druhé, je potřeba hledat harmonii, řád ve svobodě a svobodu v řádu. Propojit tyto dvě veličiny někdy nebývá zrovna lehké, ale vše se dá naučit a skloubit. Bez řádu není skutečná svoboda, vznikne anarchie a chaos, bez svobody vznikne zase života neschopný a život omezující a dusící řád. A to platí ve všech oblastech našeho života. V práci, v rodině, v partnerství, ve výchově. A to bude i tématem dnešním, propojit řád se svobodou a svobodu s řádem. Luna se ráno potká s Plutem v Kozorohu a připomene nám důležitost řádu a jeho neustálou transformaci a nutnost ho měnit tak, aby podporoval neustále se měnící život, aby na něj reagoval. Večer se pak Luna setká s Venuší ve Vodnáři a nám se zviditelní a připomene důležitost svobody, nutnost revize našich hodnot v reakci na měnící se životní podmínky a zkušenosti ale i na měnící se naše vnitřní nastavení a naslouchání hlasu srdce a touhy vyjádřit naši skutečnou jedinečnost, to co jsme, proč jsme sem přišli. A povede nás i k umění vytvořit si k tomu i patřičné hmotné podmínky.


2.3.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 1.3.2019

Krásné páteční ráno a máme tady první den měsíce, ve kterém přijde jaro, všichni se těšíme. Dnes v 18 hodin přestupuje Venuše do posledního vzdušného znamení, do znamení Vodnáře. Po přísném a řádu dbalém Kozorohu to bude opravdu velký rozdíl. Zaplaví nás touhy po dobrodružství, svobodě, nespoutanosti, nezávislosti ale i nadhledu a touhy po výrazných změnách. Venuše ve Vodnáři přináší průvan do našeho systému hodnot. Po průchodu Venuše znamením Kozoroha jsme si ujasnili podstatné a nepodstatné hodnoty v našich životech, ve Vodnáři nám přijdou do cesty nové možnosti, cíle, sny a plány, které nás dříve vůbec neměly šanci napadnout. Dbejme na to, aby byly v souladu s plánem naší duše, aby nám přinášely růst, radost a spokojenost. Pokud jsou to cíle naší osobnosti, je to také v pořádku, ale buďme si toho vědomí. Raději tyto záměry zvažme vahami srdce, zda je to opravdu to, co potřebujeme a co nám radost a štěstí do srdce přinese. Luna se dnes potkává se Saturnem v Kozorohu a tak si dávejme pozor na přílišnou tvrdost, kritiku a necitelnost. Toto setkání prověří naše city a pocity, ty negativní bychom měli nechat odejít, je zbytečné je vláčet s sebou na cestě životem. Způsobují těžkost a omezují svobodu pohybu, je to jako bychom si dobrovolně daly do batohu sbaleného na výlet cihly nebo kameny. K čemu by nám byly?Dobře se na negativní emoce zaměřme a odevzdejme je k transformaci Plutovi, se kterým se Luna potká vzápětí.


1.3.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 28.2.2019

Krásné čtvrteční ráno, včerejšek se vydařil i se skoro jarními teplotami a nádherným sluníčkem. Jaro už je ve vzduchu i večer, když teploty hodně klesnou. I když to byla asi jenom ochutnávka jara, byla příjemná. Stejně tak i včerejší možná i bezdůvodně prožívaná radost je ochutnávkou radosti, která je naší přirozeností a je v nás hluboko ukrytá, ale je tam, jsme to my. Občas probublá na povrch, přes závoje ega a mysli, ale je tam stále. Je jen na nás, zda se s ní budeme co nejčastěji spojovat a vyhledávat její přítomnost. Dnes v 07.48 hod vstupuje Luna do posledního zemského znamení, do Kozoroha. Tam jí postupně čeká setkání se třemi planetami, které tam na ni čekají. Se Saturnem, Plutem a Venuší. I když Venuše jí zítra v 18 hod uteče do Vodnáře, takže se s ní vlastně v Kozorohu nepotká. Jenom tam budou do zítra spolu.Ta bezdůvodná včerejší radost může být vystřídána nějakými starostmi, obavami a sevřeními. Ale pamatujeme si, jsou to jenom myšlenky, které přicházejí a odcházejí ale my si je nemusíme myslet. Můžeme je jenom pozorovat a vybrat si třeba myšlenku na včerejší radost a té dát pozornost, pokud tak učiníme, prožijeme malý zázrak, ta radost bude s námi i teď v naší přítomnosti a chmury budou ty tam. Provádějme si tato malá cvičení každý den a uvidíme, že se nám život bude měnit k lepšímu. Luna ráno projde trigonem s Uranem na konci Berana a to této změně může velice pomoci. Odpoledne trigonem s Marsem v Býku a to nám zase může pomoci v této činnosti vytrvat a pěstovat si ji. Je totiž velmi blahodárná a účinná pro náš život tady a teď.


28.2.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 27.2.2019

Přeji hezké probuzení do středečního rána. Dnes bychom mohli mít něco, čemu se říká šťastný den. Kolem poledne se potká Luna s Jupiterem ve Střelci na 22 stupni. Posílí naši schopnost uchovat si integritu v situacích, které nepřejí tomu, čím ve své podstatě jsme. S dobrou náladou a radostí se propojíme se svým středem, Zdrojem a zachováme si svoji podstatu a vlastní tvář a tím obohatíme i ostatní. Byť by naše vnímání situací bylo hodně odlišné od většiny, přinese i jim velice zajímavý a radostný a uvolňující úhel pohledu. Buďme proto odvážní a sví ale i laskaví a stůjme si neochvějně za svoji pravdou. Venuše je předposlední den v Kozorohu a povede nás k rekapitulaci toho, co jsme si v posledních dnech vzhledem k našim životním hodnotám, uvědomili. Od pátečního podvečera se přesune do Vodnáře a povede nás k novým obzorům. Čas do jejího přechodu je vyhrazen rekapitulaci, osvobození se od minulosti a rodových schemat. Nebudˇme proto překvapení, když nás okolnosti a události zavedou do míst našeho dětství, potkáme spolužáka ze základní školy nebo souseda, který vedle nás kdysi v dětství bydlel. Všechno to jsou spínače, které nás mají přirozenou cestou vrátit ke kořenům a uvědomit si jejich důležitost i důležitost jejich uzdravení. Bez zdravých kořenů se nám jenom těžce kráčí životem, chybí nám zdroj síly. Tři planety v Rybách nás povedou k hluboce soucitnému vhledu, který nám možná pomůže odpustit i to, o čem jsme si mysleli, že odpustit nejde


27.2.2019

S láskou Vaše Laura GabrielaJak volat na výklad karet po telefonu

Jednoduše vytočte telefonní číslo 906 420 300 a budete spojeni s volnou kartářkou či věštcem, nebo si můžete sami zvolit, s kým chcete hovořit, od koho si chcete nechat vyložit karty - zvolte číslo linky Vaší požadované kartářky / věštce na svém telefonu a budete přepojeni.

Pro volání ze Slovenska použijte linku 0900 699 234.

Při nabití kreditu, lze volat již od 29,- Kč/min vč. DPH

flag cz +420 222 701 428
flag sk +421 220 510 302

Naše služby

Poskytujeme Vám výklad karet po telefonu prostřednictvím vybraných, kvalitních kartářek a věštců. Mnozí z vás se potřebují rychle poradit s kartářkou, věštcem a znát odpověď na svoje otázky bez zdlouhavého objednávání, proto je tu pro Vás naše telefonní linka. Volat můžete každý den i v sobotu a v neděli, ve dne i v noci, tedy 24 hodin denně.


Teď hned

Teď hned

Potřebujete se co nejdřív na něco zeptat kartářky, můžete zavolat teď hned, jsme pro Vás stále na lince.

Kvalitně

Kvalitně

Kvalitní služby jsou pro nás prioritou, proto vybíráme kartářky a věštce s kvalitními schopnostmi.

Něco navíc

Něco navíc

Vážíme si Vaší přízně a proto Vám chceme posktynout vždy něco navíc.