Konstelace na 26.2.2019

Krásné úterní ráno přeji. Luna včera ve 22.30 hod vstoupila do znamení Střelce, setrvá v něm až do čtvrtečního rána. Tedy docela dlouho a přinese nám opět záchvěv blížícího se jara, radosti a optimističtějšího náhledu na svět. V kombinaci se třemi planetami v Kozorohu a třemi planetami v Rybách se sice v plné síle asi neprojeví, ale ale nabije nás lehkostí, uvidíme věci v novém světle a i tam, kde se dlouhodobě nedaří, budeme hledat nové možnosti a očekávat dobré konce. Luna projde dnes kvadrátem na Slunce v Rybách, nastává poslední čtvrť, ve 12.27 hod. Potom se začne Luna blížit k novoluní v Rybách, které bude příští středu. Tato fáze měsíce je charakteristická touhou věci dokončovat, uzavřít, s konečnou platností se s nimi vypořádat na všech rovinách, aby v den novoluní mohl do našich životů vstoupit nový začátek. Jaký bude? To bude záležet na nás a na tom, co všechno nepotřebné necháme odejít, s čím se dokážeme definitivně rozloučit, nechat to v minulosti a co také dokážeme transformovat do nové podoby. Příští novoluní bude opravdu vyjímečné, protože tento den vstupuje i Uran do znamení Býka. Máme před sebou poslední týden, kdy je Uran ještě v Beranu a má jeho energii. Další takové dny budou až v roce 2095. Ti z nás, kteří neučinili potřebná opatření nutná k naplnění něchto lekcí Urana, mají poslední týden na splnění zadání, samozřejmě v souvislosti s naším individuálním horoskopem.


26.2.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 25.2.2019

Přeji hezký vstup do nového týdne. Venuše se pomaluje vzdaluje od svého setkání s Plutem v Kozorohu a nám začínají být více jasné naše priority a cesty, kudy se máme v životě ubírat, abychom byli šťastní, spokojení a naplnění. Luna ve Štíru se svými dobrými aspekty nám k tomu dnes bude pomáhat i hlubokým procítěním našich skutečných potřeb a tužeb. Luna v sextilu s Venuší v Kozorohu se bude snažit sladit naše vědomá a nevědomá přání v jeden celek a uvést je i do harmonie s cestou naší duše. Velký vodní trigon mezi Severním uzlem v Raku, Lunou ve Štíru a Merkurem v Rybách nám poskytne hluboký vhled do příčin vzniku našich vzorců chování majících svůj původ v našem rodinném systému a zároveň hluboké soucítění s námi samými ale i s těmi, co nám je předali. I oni meli svá trápení a vzory a dělali prostě to nejlepší, co mohli a v dané svíli uměli. Toto poznání je startem do nového jara naší duše, které má svůj kořen v přijetí a odpuštění minulého, k čemuž právě dnes můžeme mílovými kroky směřovat. Celý proces bude probíhat jaksi samovolně a plynule, ani k tomu nemusíme nějak vědomě přistupovat, stačí tomu pouze nepřekážet odporem spočívajícím ve lpění na křivdách minulých. Pokud se tohoto odporu vzdáme, můžeme se dnes opravdu hodně posunout k tomu, aby náš život plynut hladce a plynule, aby do našich životů přicházeli ti správní lidé ve správnou chvíli.


25.2.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 24.2.2019

Přeji krásné nedělní ráno, sluníčko svítí a v nás se probouzí nová chuť do života často ale doprovázená hodně velkou únavou ze zimy i z těch všech rychlých změn, kterými neustále procházíme. Mars v Býku nás vede k činnostem spíše vytrvalostního charakteru, není kam pospíchat, zítra je taky den. Včera prošel opozicí s Lunou ve Štíru a v kombinaci s Venuší v konjunkci s Plutem v Kozorohu můžeme zaznamenat myšlenky vyčítavého charakteru. Nedejme se jimi ovlivnit a hlavně jim nevěnujme pozornost. Dělejme prostě to, na co stačíme a i my máme právo na odpočinek a doplnění životní energie kvalitním spánkem a odpočinkem. Luna ve Štíru spolu s planetami v Kozorohu nás může hodně vracet do minulosti, je důležité se z ní sice poučit, ale rozhodně se netrápit tím, že něco bylo uděláno špatně. Bylo to prostě jak to bylo a jediné, co na tom můžeme změnit je způsob, jak o věcech minulých přemýšlíme. K tomu nám mohou dopomoci planety v Rybách. Včera prošla Luna trigonem se Sluncem, dnes trigonem s Neptunem a zítra s Merkurem. Je opět na nás, zda tuto energii uchopíme v jejich nižších vibracích jako lítost a sebelítost nebo v jejich vyšších vibracích jako hluboké přijetí a soucítění s námi samými i s těmi ostatními, které v situacích z minulosti, které nemáme dořešené, vystupovali. Přirozeným nastavením každého z nás je soucítění, dobro, láska a touha být prospěšný celku podle našich možností a schopností. Každý z nás si nese svůj vlastní a neopakovatelný dar celku, nemá tudíž vůbec žádnou cenu porovnávat se s druhými lidmi. Důležité naopak je hledat svoji vlastní individuální kvalitu a tu projevovat. To je náš skutečný dar světu a tou jsme nejvíce prospěšní. Pokud budeme následovat toto volání naší duše, půjdeme po té správné cestě a budeme na ní i šťastní.


24.2.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 23.2.2019

Přeji hezké sobotní ráno. Dnes je Luna do 16.56 hod ve znamení Vah, pak přestupuje do druhého vodního znamení, do znamení Štíra. Venuše v Kozorohu se dnes potkává s Plutem a vyvrcholí tím proces zvědomování a transformace vlastních potřeb. Dnes k tomu přibude ještě vymanění se z bolestných a zraňujících vztahových zkušeností, které jsme nevědomě převzali z rodových linií. Luna odpoledne projde trigonem na Lilith ve Vodnáři, to nás povede k osvobození. Poté, co vstoupí Luna do Štíra si dejme pozor, abychom nepokračovali v tom, co jsme si zvědomili. Luna ve Štíru je hodně hloubavá, ale na druhou stranu i pěkně kousavá a nenechá si nic líbit. Tato energie nás bude provázet až do pondělního večera, tak si ji buďme vědomí a raději nekousejme. Spíše využijme jejích kladných aspektů, což je vhled do hlubin, syntéza, hluboké vhledy a pochopení skutečných příčin vzniku jevů. Dnes se nám v datu objevila i trojka a to nás povede k tvoření, radosti ze sdílení, cestám k všem možným formám hojnosti ve všech oblastech našeho života. Budeme se chtít podělit o zkušenosti, znalosti, city i třeba sobotní koláč s přáteli, rodinou, partnery. Objetí Venuše s Plutem, které by asi nebylo moc příjemné mírní sextil na Merkur v Rybách, pocity a vhledy budeme umět dobře zařadit do kontextu sledu událostí minulých i přítomných tak, aby nás vedly k naplněnější a svobodnější přítomnosti. Každý z nás tady na pozemské pouti nese spousty zatížení, vědomých i nevědomých, z rodu, minulých životů apod. a pokud se nám podaří z tohoto "baťůžku" cokoliv vyhodit a zároveň tam už nic nepřidávat, naše cesta životem bude hned veselejší a radostnější.


23.2.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 22.2.2019

Přeji hezké páteční ráno s datem 22.02.2019, máme tu dnes čtyři dvojky a Lunu ve Vahách. Tématem dnešního dne budou tedy vztahy, vztahy a zase vztahy ve všech možných podobách. Tím základním a námi všemi bohužel hodně přehlíženým, je vztah s námi samými. To jaký máme vztah k sobě určuje kvalitu a frekvenci všech našich ostatních vztahů. Pokud se nemáme rádi, kritizujeme se, nevěříme si atd. naše vnější vztahy nám to prostě dokonale nazrcadlí. Pokud se na někoho rozčilujeme, že je k nám takový a makový, podívejme se do svého nitra a tam hledejme, kde se chováme stejně k sobě nebo i k ostatním. Není to úplně stejné, je to trochu jako luštění křížovky nebo hádanka, společný je vibrační vzorec, intenzita může být různá. Pokud máme trochu cviku, najdeme své nevědomé stíny a uvedeme je do světla vědomí a máme po problému. To je vždy nejrychlejší cesta k souladu a harmonii, ať jde o vztahy rodinné, pracovní, obchodní, partnerské, sousedské, platí to prostě všude. Venuše je už vzdálena jenom jeden stupeň od setkání s Plutem v Kozorohu. Toto setkání nám přinese možnost mimořádně hlubokého vhledu do základního nastavení, jak vlastně vztahy tvoříme, jak nás ovlivnil a ovlivňuje náš původní rodinný systém.Často si přísaháme, že nikdy nebudeme jako matka nebo otec, babička či dědeček a pak v dospělosti se najednou přistihneme, jak říkáme úplně stejné věci svým dětem nebo jiným lidem. Dobrá zpráva je, že se to dá přeprogramovat, je to prostě jako program v mozku, ale stejně jako ten v počítači, se dá přepsat i ten náš v naší hlavě. Technik je spousta, ale nejjednodušší je vědomá pozornost a Bytí v Přítomném okamžiku, Když jsme si vědomí sami sebe tady a teď, nepřepneme na autopilota našeho naučeného chování a kdyby náhodou ano, všimneme si toho a změníme to. Postupně se s tím naučíme pracovat a nebudeme ve vleku nevědomí. Kolikrát se nám stane, že si řekneme: "Proboha, co jsem to řekl/a, kde se to ve mně vůbec vzalo? "Asi po tom není třeba pátrat, prostě to tam je, ale už být nemusí. Luna projde dnes kvadrátem na Saturn v Kozorohu, bude to večer, dejme proto pozor na zbytečné výčitky a kritizování sebe i ostatních.


22.2.2019

S láskou Vaše Laura GabrielaJak volat na výklad karet po telefonu

Jednoduše vytočte telefonní číslo 906 420 300 a budete spojeni s volnou kartářkou či věštcem, nebo si můžete sami zvolit, s kým chcete hovořit, od koho si chcete nechat vyložit karty - zvolte číslo linky Vaší požadované kartářky / věštce na svém telefonu a budete přepojeni.

Pro volání ze Slovenska použijte linku 0900 699 234.

Při nabití kreditu, lze volat již od 29,- Kč/min vč. DPH

flag cz +420 222 701 428
flag sk +421 220 510 302

Naše služby

Poskytujeme Vám výklad karet po telefonu prostřednictvím vybraných, kvalitních kartářek a věštců. Mnozí z vás se potřebují rychle poradit s kartářkou, věštcem a znát odpověď na svoje otázky bez zdlouhavého objednávání, proto je tu pro Vás naše telefonní linka. Volat můžete každý den i v sobotu a v neděli, ve dne i v noci, tedy 24 hodin denně.


Teď hned

Teď hned

Potřebujete se co nejdřív na něco zeptat kartářky, můžete zavolat teď hned, jsme pro Vás stále na lince.

Kvalitně

Kvalitně

Kvalitní služby jsou pro nás prioritou, proto vybíráme kartářky a věštce s kvalitními schopnostmi.

Něco navíc

Něco navíc

Vážíme si Vaší přízně a proto Vám chceme posktynout vždy něco navíc.