PANNA - 24.srpna a 23.září

Člověk narozený ve znamení Panny většinou vše hodnotí podle toho, zda je to dobré či nikoliv. Je to člověk praktického poznání a svůj kritický rozum všude uplatňuje. Mezi její vlastnosti patří kladný poměr ke spořádanosti, píli a houževnatosti. Pokud bych si vybírala člověka na odpovědnou pozici, upřednostnila bych právě lidi narozené ve znamení Panny též pro jejich oddanost.

Panna - žena - nemá to určitě lehké s muži, kteří hledají srdečnost a něhu, protože obtížně projevuje svoje city. Umí výborně hospodařit, má sklon k čistotě a hygieně.

Panna - muž - se bojí velkých změn. Bude dávat přednost ženám obdařených vtipem a duchem. Ženám, které "umí žít". Souhvězdí Panna.

Element - země.

S tímto znamením je spojena slinivka břišní, zažívací orgány, nervový systém a slezina.

PANNA

Dovoluji si touto cestou popřát všem zrozencům ve znamení Panny hodně štěstí. Vaše věštkyně AlliRose, klapka 8.

Když se narodíme

Když se narodíme

Nerodíme se jako nepopsaný list. S naším prvním nádechem v čase jsou dány naše možnosti, energie, schopnosti, síla, vytrvalost, odolnost, sny, ale i zátěže.

Záleží hodně na okolnostech, které předcházely našemu zrození.

To je to, co je v nás hlouběji ukryté a mnohdy si toho nejsme vědomi.

Hluboko v nitru bublá silná a mocná energie jako v papiňáku. Tyto informace jsou nám obvykle obtížněji přístupné.

Můžeme tomu říkat minulé životy, život před životem, anebo volání rodu a rodové dispozice. Jak je vám libo.

Třeba půjde o nějakého kostlivce ukrytého ve skříni, o kterém se nemluví.

Nebudeme na to myslet, ani o tom hovořit a máme pocit, že problém neexistuje.

Přijde však den, kdy ať chceme nebo ne, vše vyjde na světlo.

Obvykle je to v období krize, neúspěchu, nemoci a ztráty,….

Co jsme vědomě postrádali, nesnášeli, ba až nenáviděli, objevíme jako naši vadu na kráse.

Nemluvím o krásném vzhledu a intelektu, který můžeme a nemusíme mít k dispozici a nám se chvíli zdá, že lehce proplouváme životem.

Na druhých lidech často obdivujeme vlastnosti, schopnosti, které nemáme a potřebujeme. Ale co když vidíme, jen to co chceme vidět? Není to jen sen, ze kterého se probudíme a zbudou nám jen oči pro pláč?

Ve snaze získat to, po čem toužíme můžeme manipulovat, předstírat….

Hrajeme mistrně svou roli a do života si tak přitáhnout stejně zranitelné, nenaplněné, neschopné nebo naopak všeho schopné protějšky?

Čeho se obáváme, to si do života přitahujeme. Dříve nebo později se svému strachu musíme postavit tváří v tvář a zabojovat.

Je jen na nás, abychom přestali obviňovat z našich neúspěchů druhé lidi, (rodiče, přátelé, šéfa, partnera, manžela, děti), protože jsme to jen my, kdo si o tyto lekce řekli. Lekce velmi poučné a výživné, jako ve škole.

Překročíme-li svůj stín.

Pochopíme, že máme svou hodnotu, svou cenu.

Odpustíme si, co jsme si, to jsme si.

Máme rádi sami sebe a druhé lidi i když se k nám třeba zrovna teď nechovají dobře.

Protože víme, že chybovati je lidské.

Pak přišel náš čas změny a dalšího vývoje, kdy objevíte své skryté talenty a další možnosti.


Přeji vám šťastnou cestu

Vaše Melissa

Vztahy idealizované, až snové

I tento problém lze vystopovat prostřednictvím astrologie, horoskopu, který se sestaví z vašich dat a hodiny narození.

O co jde v tomto případě? Nestojíme-li nohama pevně na zemi a své sny nedokážeme realizovat sami pak počítejme s tím, že námi vybraný protějšek nenaplní naše představy a touhy.

Z nějakého důvodu se necítíte bezpečně? Nedůvěřujete sami sobě a ani druhým lidem? Cítíte se sami a opuštěni?

Možná jste se více ztotožnili s otcem, který z nějakého důvodu nebyl přítomen, či s matkou od které jste byli odděleni.

Je třeba zapátrat, zda-li se nestalo něco traumatického, když vás matka čekala.

Například
Jestli rodiče neměli během vašeho těhotenství nějaké vážnější problémy. Byl váš porod obtížný? Měla vaše matka poporodní deprese, anebo jste byli adoptováni? Narodili jste se předčasně a strávili jste nějaký čas v inkubátoru. Také jste mohli ještě prožít oddělení od matky v prvních třech letech života z důvodu hospitalizace matky nebo Vás. Maminka prožila ztrátu vztahu, či dítěte před vaším narozením. Matka pro nás představovala středobod světa a její nepřítomnost snadno vyvolala pocity ztráty, které se uložily hluboko v našem nitru. Nemusí vždy jít o přerušení fyzického pouta. Mohla být fyzicky přítomná, ale citově chladná, nestálá a tak jednoduše došlo k narušení emocionální pohody dítěte.

To vše je posléze důsledkem toho, že se později obáváme připustit si někoho blíže k tělu, aby nás nezradil a neopustil.

Jak snadno je narušena naše víra, důvěra, od které je již jen krůček k výběru našich partnerů. Nepolapitelných, nedostupných a přesto pro nás tak přitažlivých a sexy.

Je třeba si projít tyto příběhy z minulosti, překročit svůj strach, abychom mohli kráčet konečně už jen a jen svou cestou bez zátěže.

Jinak jsme stále na cestě, kdy hledáme ideál a provází nás jen frustrace z nenaplněných představ a vztahů.

Přeji vám, abyste našli svou jedinečnou cestu a energii, kterou vám mohu pomoci znovu objevit.

Vaše Melissa

Průvodce vztahy - láska je láska


Mrzí mě, že máme na sebe jen chvíli, která je limitována časem. Nemohu vtěsnat do několika okamžiků vše, co bych vám chtěla říci.

Pokusím se vám to vynahradit aspoň touto formou.

1) Často jde o podobný scénář, najdu si partnera, vrátí se ke mně? Já jsem se o něj starala i peníze jsem do něj investovala a on se vypařil. Odešel za jinou, či se vrátil k manželce, od které vlastně nikdy neodešel.

2) Jste velitelka lodi a sršící energií, opatříte si partnera, kterého považujete za toho pravého úžasného. Postavíte ho na piedestal a obdivujete ho. Nevidíte, neslyšíte, eventuelně jeho chyby ještě omlouváte. Ale najednou se chová jinak a vy ho z toho vrcholu strhnete. Můžete přijít o investované finance i o vaši sebehodnotu, jestli jste ji vůbec kdy měla? Najednou otevřete oči a říkáte si, jak vám to mohl udělat?

3) Hledáte někoho, kdo by se o vás postaral, živil vás, šatil a vy jste se mohla vznášet. Vlastně se nezajímáte o to jak a z čeho zaplatíte složenky. Ale i tento vztah má svá úskalí a to, že musíte poslouchat, tak, jak jste poslouchala například svého otce, vše si musíte zasloužit. I lásku. Peníze a majetek vás drží ve vztahu. Co byste si počala sama, zahnaná do kouta. Váš partner vás dostatečně přesvědčil, že jste k ničemu a bez něho si neporadíte?

To je jen několik možných scénářů. A jde jen o to, pochopit, proč si o takové vztahové lekce říkám. Čeho se bojím? Mám ráda sama sebe? Jsem schopná naslouchat radám a říci, co chci? Prosadit se? Nebo jsem zátěží pro svého partnera, s kterým manipuluji a srážím jeho sebehodnotu. Láska a nenávist mají k sobě blízko a může dojít k tomu, že budeme se rvát až nezbude na kameni kámen…

Pochopíte-li, proč si do života přitahujete právě takové partnery, pak je teprve možné nastoupit jinou cestu za zdravým a naplňujícím vztahem. S důvěrou a láskou podat ruku svému partnerovi.


Vaše Melissa

Otevřený dopis od p. Buny

Dnes slavíme 2. výročí Kartářek Plus.


Přátelství s pí. Ali Růžičková mne obohatilo o poznání krásy ženské energie, kteří vibruje v každém jejím pohybu, noblese, hlase a jejím projevu. Svou práci a činnosti získává učtu nejen k sobě. ale i u lidi ,který s ni spolupracuji dává jim naplněni. Má mystický dar, sdělovat lidem vesmírné informace, který jim ukazuji jak hledat cestu jejich poslání a osobního rozvoje.
Angel Stan Buna

Otevřený dopis od p. Buny


Vaše AlliRose, linka č.8Jak volat na výklad karet po telefonu

Jednoduše vytočte telefonní číslo 906 420 300 a budete spojeni s volnou kartářkou či věštcem, nebo si můžete sami zvolit, s kým chcete hovořit, od koho si chcete nechat vyložit karty - zvolte číslo linky Vaší požadované kartářky / věštce na svém telefonu a budete přepojeni.

Pro volání ze Slovenska použijte linku 0900 699 234.

Při nabití kreditu, lze volat již od 29,- Kč/min vč. DPH

flag cz +420 222 701 428
flag sk +421 220 510 302

Naše služby

Poskytujeme Vám výklad karet po telefonu prostřednictvím vybraných, kvalitních kartářek a věštců. Mnozí z vás se potřebují rychle poradit s kartářkou, věštcem a znát odpověď na svoje otázky bez zdlouhavého objednávání, proto je tu pro Vás naše telefonní linka. Volat můžete každý den i v sobotu a v neděli, ve dne i v noci, tedy 24 hodin denně.


Kartářky Plus Teď hned

Teď hned

Potřebujete se co nejdřív na něco zeptat kartářky, můžete zavolat teď hned, jsme pro Vás stále na lince.

Kartářky Plus Kvalitně

Kvalitně

Kvalitní služby jsou pro nás prioritou, proto vybíráme kartářky a věštce s kvalitními schopnostmi.

Kartářky Plus Něco navíc

Něco navíc

Vážíme si Vaší přízně a proto Vám chceme posktynout vždy něco navíc.