pozadi


kart

ONLINE

Tel: 906 420 300 - linka č. 8
(cena 42 Kč/min. vč. DPH)

Ze Slovenska: 0900 699 234 - linka č. 8
(cena 1,60 €/min. vč. DPH)

„Jsem médium, kartářka, numeroložka, pracuji dlouhodobě s energiemi, jsem lektor. Vykládám mariášovými kartami a kartami Lenormand. Runová magie

Alenka-AlliRose

Pocházím ze starého šlechtického rodu, jehož historie sahá do 14. století. Celou dobu jsme byli obklopeni proroky, léčiteli, astrology a čarodějnicemi. Bez jejich pomoci by náš rod v krutých středověkých podmínkách nebyl schopen vůbec přežít. Nejméně poslední 4 generace se rodíme s tímto darem, nikdo z nás se tedy nemusel učit vykládat karty, ale působíme jako média. Náš rod byl trvale obklopen duchovními bytostmi a naším smyslem je obohatit lidi.

Za všechny schopnosti, co mám, děkuji především Bohu. Jsem médium, kartářka, numeroložka, pracuji dlouhodobě s energiemi, jsem lektor. Vykládám mariášovými kartami, kartami Lenormand více než 30 let.

Pomocí těchto technik cestuji do míst, kde začíná mizet hmota... jsou to místa ducha. Stejně tak je tomu s kartami, které k nám přišly. Těmito obrazy se stává naše působení hmatatelným. Jsou naplněny našim živoucím duchem a vyzařují naši energii.

Po dlouhodobé zkušenosti a praxi vnímám, že kdo najde cestu ke mně, je mi dán osudem a já mu mohu předat poselství. Můj základ a tvůrčí schopnosti jsou založeny na duchovních technikách.

Láska, úspěch, bohatství, zdraví a spokojenost: jsme tvůrci svých myšlenek a díky jejich působení i tvůrci své životní cesty. Čekáme často na ten správný okamžik, abychom učinili náš život lepším - ten okamžik ale už nastal. Je to právě teď!

Jsem narozená ve znamení Vodnáře a ve své numerologické mřížce mám 6 plných linií. Využívám léčivé síly Shamballa 1024.

Vaše Alenka- AlliRose

hr2

Chcete-li výklad karet od Alenka-AlliRose, volejte 906 420 300 a zvolte linku č. 8
(cena 42 Kč/min. vč. DPH)

Ze Slovenska volejte 0900 699 234 a zvolte linku č. 8
(cena 1,60 €/min. vč. DPH)

hr3