pozadi
kartářka Lucie

Není k dispozici

flag cz +420 222 701 428 linka č. 2
Při nabití kreditu, lze volat již od 29 Kč za minutu +420 906 420 300 linka č. 2
cena: 42 Kč za minutu

 

flag sk +421 220 510 302 linka č. 2
Pri nabití kreditu, je možné volať už od 1,10 € za minutu +421 0900 699 234 linka č. 2
cena: 1,60 € za minutu

flag czlinka č. 2 Při nabití kreditu, lze volat již od 29 Kč za minutu

flag czlinka č. 2 cena: 42 Kč za minutu

 

flag sklinka č. 2 Pri nabití kreditu, je možné volať už od 1,10 € za minutu

flag sklinka č. 2 cena: 1,60 € za minutu

"Zabývám se lidovou psychologií a nápravou karmických, nefunkčních vztahů pomocí výkladu karet a astrologie."

Lucie

Velmi zajímavý výňatek z jednoho článku od Lucie:

"Světově tisíciletou jistotou jsou tibetští lámové, dále zasvěcení kněží na blízkém východě / Turecko, Arménie, Írák, Írán- bývalá Mezopotámie, i kabalističtí kněží v Izraeli, ruští léčitelé a v severní Africe potom potomci atlantských kněží, zejm. v Egyptě. Jejich žáci jsou promovanými odborníky, byť se narodili jinde, ale studovat je třeba tam. Anebo tady, ale s vykonanou poutí do oné země, minimálně k závěrečným zkouškám. V západním světě je těchto zasvěcenců jako plodících jabloní v zimě, tedy pomálu / jak naznal láma Damy, náš rodinný přítel, léčitel a spolupracant, nechť je mu země lehká a astrál veselý... tak i před ním v 70ých letech minulého století láma Lobsang T. Rampa/.

Totéž mi vštěpovali i kněží v Egyptě při obou zasvěcovacích cestách. V dnešním novověku v civilizovaných zemích jde většinou o byznys na nevědomém člověku, který mu nepomůže a novodobým "kouzelníkům" vydělá na dobré živobytí. Tady vám mohu pomoci jen malou radou. Pokud vám kdokoli slibuje, že zapracuje na vašem potenciálu bez vaší dřiny / např. smazání karmy a jiné nesmysly/, bez vykoupání se ve vlastním potu v tváři- face to face- a bez poznání, které provází vaše vlastní zkušenost a bolest / jak fyzická, tak i psychická/ z životní lekce a překonání sebe sama, tak jisto jistě lže. Správný učitel vede žáky a nedělá za ně "domácí úkoly", je to jednoduše stejné jako v základní škole. Abyste postoupili, je třeba se učit a "potit".

Totéž mě učil už od 12ilet i můj první a výjimečně český guru ing. Aleš Rumler / člen společnosti dr. Kahudy- lehce najdete na internetu ve vyhledávači - česká psychoenergetická společnost/, z důvodu nediagnostikovatelné krevní nemoci...ta byla prvním pojítkem se studiemi. Aleš mi po první návštěvě řekl, holka studuj, jsi stejná a jednou, až skončí komunismus a ty pocestuješ do Egypta, budeš jedna z nás. Tehdy ve 12i jsem byla vyděšená, protože s mým tělem během 10i minut povídání udělal nevolnost, smrtelnou bělost a potem mi zmokly hadry na těle. Máma málem omdlela a on se smál, že musel získat šokem mou důvěru. Jeho prvotní 10i leté učení bylo kruté..a díky za něj.. Mou sprostou zvědavost vždy ukončil dotazem. A pokud jsem neznala odpověď, byl konec sezení. Ale poradil další otázkou, jak mám pokračovat k získání vědomostí. Dnes vím, že byl a je / stále žije a jsme v kontaktu/ nejlepším lektorem, a je onou kvetoucí jabloní v zimě na poli západního světa. Mimochodem mu veškeré prognózy vyšly, včetně pádu komunismu, rozdělení Československa a mých cest, které pro potomka sudeťáků bez spolupráce s komunistickou stranou, byly jasně nemožné."

Zabývám se lidovou psychologií a nápravou karmických, nefunkčních vztahů. Zajímají mne však také partnerské kombinace a rodinné konstelace.

Rozumím také astrologii, a to evropské i čínské, pomohu Vám určit Vaše přednosti a schopnosti a naopak.

Blízká je mi i numerologie. Čísla v numerologii jsou klíčem v hledání souvislostí v lidském jednání a chování. Numerologie vám poodhalí poslání, které byste měli v životě naplnit, ale také podle svého ročního čísla zjistíte, jaký rok vás čeká či co se vám bude dařit.

Vykládání karet. Pracuji jak s vlastními kartami, tak s kartami spirit, cikánskými, tarotovými a le-Normand.

Mám dvakrát zasvěcení egyptských kněží do egyptských tajností, práce s energií ve velké Chufuově pyramidě po vykonání cesty poutníka z Cairo do Abu Simbel. K tomu došlo od listopadu 2001 do března 2002. Zajímavostí je, že se jedná o zakázaný obřad, který proběhl za úplatu úřadů a vojáků ze strany egyptských přátel.

Kromě výše zmíněného se zajímám o dávnověk, dávné civilizace a učení a o vesmír.

Těším se na Vás

Lucie

hr2

Chcete-li výklad karet od Lucie, volejte 906 420 300 a zvolte linku č. 2
(cena 42 Kč/min. vč. DPH)

nebo volejte za kredit +420 222 701 428 a zvolte linku č. 2
(při nabití kreditu, lze volat již od 29 Kč za minutu)

 

Ak chcete výklad kariet od Lucie, volajte 0900 699 234 a zvolte linku č. 2
(cena 1,60 €/min. vč. DPH)

nebo volejte za kredit +420 220 510 302 a zvolte linku č. 2
(pri nabití kreditu, je možné volať už od 1,10 € za minutu)

hr3