Poučení pro klienty

Provozovatel webu Kartarkaplus.cz a věštecké telefonní linky s číslem 906420300 (na Slovensku s číslem 0900699234) je zprostředkovatelem věšteckých služeb, které poskytují kartářky a věštci uvedení na webu a odpovídající na telefonní lince.

Klient bere na vědomí, že za poskytnutou věšteckou službu provozovatel nebere zodpovědnost. Služba je poskytnuta kartářkami a věštci v dobré víře.

Klient sám o své vůli rozhoduje o tom, zda se bude nebo nebude řídit výkladem karet, klient bere zodpovědnost za své rozhodnutí a jednání, ať už je nebo není v souladu s výkladem karet a poskytnutými službami.

Služba výklad karet po telefonu je určena osobám starším 18 let.

Služba je zpoplatněna sazbou 42 Kč/min vč. DPH (na Slovensku 1,60 €/min vč. DPH).

Základní ustanovení všeobecných obchodních podmínek

Zábavní internetové portály www.kartarkyplus.cz, www.vyklady-kartarek.cz, www.vestirna-hvezda.cz a veškerý zveřejněný obsah i v rámci partnerských webů se v plné míře zabývá nabídkou poradenských služeb v oblasti ezoteriky a alternativních směrů prostřednictvím níže uvedených telefonních linek .

Registrovaným uživatel internetových portálů může být pouze fyzická osoba starší 18 ti let, která splnila veškeré podmínky registrace na internetových portálech.

Telefonní linka inzerovaná a propagovaná v rámci všech internetových portálů je telefonní číslo 906 420 300, prostřednictvím kterého jsou poskytovány poradenské služby.

Provozovatelem a majitelem všech internetových portálů výše uvedených i jejich partnerských webů je Kartářky Plus s.r.o., Nádražní 111, Krupka 3, IČO: 06726488 (dále jen „Provozovatel“).

Jak volat na výklad karet po telefonu

Jednoduše vytočte telefonní číslo 906 420 300 a budete spojeni s volnou kartářkou či věštcem, nebo si můžete sami zvolit, s kým chcete hovořit, od koho si chcete nechat vyložit karty - zvolte číslo linky Vaší požadované kartářky / věštce na svém telefonu a budete přepojeni.

Pro volání ze Slovenska použijte linku 0900 699 234.

Při nabití kreditu, lze volat již od 29,- Kč/min vč. DPH

flag cz +420 222 701 428
flag sk +421 220 510 302

Naše služby

Poskytujeme Vám výklad karet po telefonu prostřednictvím vybraných, kvalitních kartářek a věštců. Mnozí z vás se potřebují rychle poradit s kartářkou, věštcem a znát odpověď na svoje otázky bez zdlouhavého objednávání, proto je tu pro Vás naše telefonní linka. Volat můžete každý den i v sobotu a v neděli, ve dne i v noci, tedy 24 hodin denně.


Kartářky Plus Teď hned

Teď hned

Potřebujete se co nejdřív na něco zeptat kartářky, můžete zavolat teď hned, jsme pro Vás stále na lince.

Kartářky Plus Kvalitně

Kvalitně

Kvalitní služby jsou pro nás prioritou, proto vybíráme kartářky a věštce s kvalitními schopnostmi.

Kartářky Plus Něco navíc

Něco navíc

Vážíme si Vaší přízně a proto Vám chceme posktynout vždy něco navíc.