Jak vidím rok Ohnivého Kohouta

Toto období nastupuje zítra 28.1. 2017 a končí 15.2. 2018. Při psaní tohoto článku se usmívám, protože sama jsem v tomto znamení a já, jako Kohout s Kohoutem, to bude legrace. Ohnivý Červený Kohout patří z čínských znamení mezi nekonfliktní a dobrosrdečná znamení.Co Kohout přinese? 

Vítězství, slávu a úspěchy. Bude si velice vážit své rodiny, kterou bude hýčkat a opatrovat. Kohout vám přinese nové začátky nejen v rodinných konstelacích, ale i v úspěších v práci, přinese nové výzvy. Co je o mně známé. Typický kohout vstává za svítání, aby se mohl o všechny postarat, má organizační schopnosti. Je hrdý i cílevědomý nezávislý i neústupný. Většinou ho nikdy nemine pracovní úspěch.

Slabostí Kohouta je jeho nedůvěřivost Tak jsem lehce nastínila, v jakém duchu se ponese. V roce Kohouta je možné častěji než obvykle očekávat přírůstky do rodiny. Zdraví : Můžete se těšit z dostatku fyzické energie. Šťastná čísla jsou 7 a 6. Kameny  - Ametyst a Topaz.

Která znamení se ke Kohoutovi hodí. Pes, Prase, Kůň, Tygr, Drak Had a Vůl je ve spojení s Kohoutem velké ANO 

Ke Kohoutovi se nehodí:  Opice  Koza  Kočka  Krysa

Zítra tedy vstupujeme do roku Červeného Ohnivého Kohouta a my Kohouti vám přinášíme odvážnost, nadšení, lásku, pohodu a harmonii do vašich domovů.

Tento rok by měl být rokem hojnosti. Dnešní den se loučíme s čínským znamením, rokem Opice. Zítra ráno zakokrhá KOHOUT a ohlásí svojí vládu. Věřte, že vám do vašeho života přinese řád lásku a hojnost zabezpečení.

Krásný nový rok vám přeje Alenka - Alli Rose - čínské znamení Kohout.

Jak vidím rok Ohnivého Kohouta

Moc děkujeme za dary a krásný dopis...

Vážená a milá Alenka- AlliRose...

Přijměte prosím můj srdečný dík za nejen krásné,ale i poučné video.

Musím se přiznat, že "závidím" Vám velice, tu kouzelnou knihovnu a těch knih,jichž jsou plné police.

Pozdravujte toho útulkového pejska, kterému se nejvíce  po páničkovi stejská. A Vašemu oblíbenému číslu šest přeji, ať jeho působením se samé dobré věci dějí.

Aby každému přineslo dobrou zvěst a také aby každý věděl, že svým životem vytváříme předěl a že každý bojovat musí na vlastní pěst.Posílám též malou pozornost útulkovým pejskům pro radost a nechť jim v krku neuvízne kost.Řekněte prosím Vašemu psímu mazlíčku, že má nejmoudřejší a milou paničku...

Myslím si,že on o tom ani neví, že je prvním pozemšťanem, který si zde na této zemi žije jako v nebi.

Srdečně Vás zdraví M

 

Moc děkujeme za dary a krásný dopis...

Moji milí,

Všechny Vás ráda vítám v novém roce 2017. Je to krásné číslo a vysílá pozitivitu i dobré předpoklady udělat si pořádek ve svých životech a snech. Tato příležitost, jak už všichni víme, začíná od jeho samotného začátku. Využijme ten začátek sami pro sebe pro zlepšování partnerských vztahů, pracovních vztahů i mezilidských vztahů.

Chceme vytvářet rovnováhu vztahů, protože jsou důležité pro přítomnost i pro budoucnost. Vztahy v dnešním světě je někdy těžké utvářet protože osobní setkávání nám nahrazuje technika elektronická komunikace. Obava z osobní komunikace může pak pramenit z její dlouhodobé absence.

Dát do našeho života trochu více rozumu, inteligence, důvtipu i nadhledu by nám pomohlo při zlepšování jeho kvality obecně. Věřím že tento rok pro vztahy i lásku bude jedinečný. Važme si lásky i úsměvu a když přidáme i díl pokory, věřím že se pozitivní vztahy probudí a více lidí bude spokojených.

Vaše Nina.

Nina

V roce 2015 jsem natočila své video Alli Rose – medium, kde popisuji, že mě inspiruje Bůh.

Zní to divně, že ?  Rozhodla jsem se již v roce 1993 vést první bezplatné semináře. Inspirací pro jejich konání mi byly myšlenky obsažené v knize od L. L. Hay, Miluj svůj život a též moje zkušenosti nabyté dlouholetou praxí.  Mým cílem bylo, „nastartovat“ vás, jak jinak pracovat s vlastní myslí, jak využít její ohromnou moc a sílu. 

Myslím, že se můžete těšit na nové informace, které vám budou pomáhat ve všech oblastech vašeho života.  Naučím vás, jak urychlit dosažení vašich přání, jak si správně přát, jak se stát sám sobě léčitelem.  Vše bude realizováno on line živě na Fb Kartářek Plus  Tématicky k tomuto záměru použiji citát Dr. Ihaleakala Hew Lena.  „Pokud jste nejprve sami sebou, nemůže vám být odepřeno nic, co je pro vás dokonalé, celistvé, úplně a správné. Jste-li sami sebou, zažíváte přirozeně dokonalost prostřednictvím Božských Myšlenek, Slov a Skutků.

Přenecháte-li svým toxickým myšlenkám přední úlohu, zažíváte automaticky nedokonalost ve formě nemoci, zmatku, trpkosti, deprese, posuzování a chudoby.“ 

Vaše Alli Rose

 

AlliRose

ONLINE TV

 Jak volat na výklad karet po telefonu

Jednoduše vytočte telefonní číslo 906 420 300 a budete spojeni s volnou kartářkou či věštcem, nebo si můžete sami zvolit, s kým chcete hovořit, od koho si chcete nechat vyložit karty - zvolte číslo linky Vaší požadované kartářky / věštce na svém telefonu a budete přepojeni.

Pro volání ze Slovenska použijte linku 0900 699 234.

Při nabití kreditu, lze volat již od 29,- Kč/min vč. DPH

flag cz +420 222 701 428
flag sk +421 220 510 302

Naše služby

Poskytujeme Vám výklad karet po telefonu prostřednictvím vybraných, kvalitních kartářek a věštců. Mnozí z vás se potřebují rychle poradit s kartářkou, věštcem a znát odpověď na svoje otázky bez zdlouhavého objednávání, proto je tu pro Vás naše telefonní linka. Volat můžete každý den i v sobotu a v neděli, ve dne i v noci, tedy 24 hodin denně.


Teď hned

Teď hned

Potřebujete se co nejdřív na něco zeptat kartářky, můžete zavolat teď hned, jsme pro Vás stále na lince.

Kvalitně

Kvalitně

Kvalitní služby jsou pro nás prioritou, proto vybíráme kartářky a věštce s kvalitními schopnostmi.

Něco navíc

Něco navíc

Vážíme si Vaší přízně a proto Vám chceme posktynout vždy něco navíc.