ONLINE TV

 

Jak vidím rok 2017

Minulý rok 2016 jsme měli možnost zbavit se karmických pout a zátěží. Co jsme léta hromadili, čím více věcí jsme měli, tím více jsme se cítili nespokojeni. V roce 2016 se rozcházeli více než obvykle lidé ať na bázi partnerské nebo pracovní, z kulturního a společenského života "odešlo" mnoho známých osobností. Mnoho lidí přišlo o život i při ozbrojených konfliktech a útocích, při různých katastrofách a podobně.
Rok 2017 je takovým restartem. Začíná vibrací 1 - nové začátky. V tomto roce budeme všichni směřovat sami k sobě, k vlastním poznáním. Tím, že najdete spokojenost sami v sobě, můžete ji dávat i ostatním. 
 
Pokud se snažíte ostatním dávat na úkor sebe a svých potřeb, bude vás to čím dál víc vyčerpávat.
To je ten restart. Nejdříve se musíte učit mít rádi sebe a potom můžete mít rádi ostatní. Vaše okolí to pocítí a bude vaší pozitivní energii
 /i nevědomky/ opětovat.
 
Přestaňte se hodnotit , kritizovat, pište si každý den to pěkné, co jste prožili a děkujte za to, co máte.
 
Žijeme automaticky, mnohé považujeme za samozřejmost, že máme např. oči, nohy... 
V dnešním uspěchaném čase, například až přijde nemoc, jsme donuceni zastavit se a přemýšlet o všem jinak. 
 
Nic není zadarmo. Měli bychom se v tomto roce na sobě pracovat, abychom se dostali k poznání a uspokojení vnitřního JÁ. 
V letošním roce naváže mnoho lidí citové vazby, více žen otěhotní, může změnit pracoviště .
V tarotových kartách číslo 17 představuje Hvězdu. Už sama o sobě je hvězda symbolem úspěchu a štěstí.
Hvězda by tedy do roku 2017 měla přinést štěstí, hluboké naplnění, zhojení ran a je vaším vnitřním kompasem na životní cestě z nebezpečí do klidného přístavu. Je k tomu však potřeba vaše víra.
 
28.1. 217 vstoupíme do ČÍNSKÉHO ROKU OHNIVÉHO KOHOUTA. Budeme nuceni snižovat naše ego, kohout však má rád pořádek, rodinu a zázemí.
Protože já jsem Kohout a vím, že je někdy těžké se mnou vyjít. Už od brzkého rána mimo jiné mluvím a mluvím.  Přes den musím mít neustálý přehled kde kdo je, stejně jako má kohout o svých slepicích.
Věřte, že nikdy není pozdě na lásku, na změny při naplňování našich cílů. Bude záležet pouze na našem přístupu . Nečekejte, že to za vás někdo udělá. Hodně štěstí, při vaší seberealizaci.
Jak vidím rok 2017

Vánoce patří bezesporu k nejkrásnějším svátkům celého roku. Naši předkové nežili v takové stresu jako my, proto si mohli dopřát době vánoční více volnosti a času. Vánoční čas je i dnes opředen vánočními pověrami a zvyky. Vánoční stromek byl do Čech dovezen z Německa v polovině 19. stol. Byl symbolem štědrosti a božího ráje.

Nicméně se dochoval zvyk věštit na Štědrý den, například když hospodyně zadělala na vánočku vycházela do zahrady a holýma rukama od těsta objímala strom, aby přivolala hojnost úrody. Uctívala se také zvířata, že na Štědrý den dostávala zbytky od večeře. Drobky se házely do ohně, aby neškodil a do studně, aby po celý rok zůstala čistá. I v dnešní době se rozkrajují jablka a ořechy.

Kříž v semenníku a prázdný ořech znamenalo neštěstí a smrt, hvězda a plný ořech naopak štěstí. 

K dalším vánočním zvykům patří lití olova a pouštění ořechových skořápek se svíčkou v nádobě s vodou. Skořápka, která zůstala u kraje znamenala, že člověk zůstává po celý rok doma, naopak pluje-li doprostřed, bude cestovat, převrátí-li se, znamená to smrt. Pluje-li skořápka bok po boku s jinou, čeká dotyčného láska nebo výhodná spolupráce. Čím dříve se "najdou" - dotknou skořápky na hladině, tím rychleji se lidé setkají, najdou jeden druhého. Pokud se skořápky všech členů semknou do kruhu, znamená to bezpodmínečné a čisté vztahy.

Zůstane-li jedna skořápka uprostřed osamocena ukazuje, že majitel této skořápky potřebuje nutně pomoc a ochranu. Pokud jedna skořápka potopí jinou, je majitel útočný, je-li jedné z nich majitelem manžel/ka jedná se o rozchod. Děvčata házela o Štědrém večeru střevíc a kam se obrátila špička, odtud měl přijít ženich. Značný význam se přikládal a někde stále přikládá, počtu osob u společného stolu štědrovečerní večeře. Sešel-li se u stolu lichý počet osob, jeden ze stolovníků měl do roku zemřít. Po večeři se hned nevstávalo od stolu, aby slepice nezanášely. Všichni vstávali současně, protože ten, kdo by vstal první, by se nemusel dočkat příštích Vánoc. Stejný význam měl i zvyk, že na Nový rok nikde neviselo prádlo.

I v nynějších dobách posvátná rostlina keltských kněží - Druidů - jmelí, ochraňuje obydlí před zloději a živelnými pohromami. Jmelí má být zavěšeno u vchodu do bytu (případně na lustru), aby zabránilo možnému vstupu nečistých sil. O půlnoci se doporučuje sníst dvanáct kuliček hroznového vína jako symbol hojnosti peněz. 

Přeji vám krásný vánoční čas plný radosti, pohody a Božího požehnání.

ALENKA Apolenka - AlliRose

Vánoce

Dnes ve 13 hod 18 min se potkává Luna se Sluncem na 7 st. 43 min. znamení Střelce, nastává novoluní ve Střelci. Při každém novoluní se potkává ženský a mužský pricip v nás a hledá novou rovnováhu, nové úkoly,nové výzvy a nové plány. Střelec je znamení odvahy ducha, srdce a upřímnosti, lásky a dobrodružství.

A i v těchto energiích se ponese naše vnitřní konverzace a když otevřeme srdce, možná i ta vnější. Z hlubin duše se prodere to, co opravdu cítíme, to co opravdu chceme, to co je pro nás opravdu důležité, má pro nás hodnotu a činí nás šťastnými. A pokud se přidá odvaha k činu, můžeme posunout náš život na tu správnou cestu nebo tím správným směrem. Nebojme se odhodit konvence a rodová i jiná schemata a překonané vzory a jít za hlasem svého srdce a své duše, jenom tak získá ta naše životní pouť tady naš vlastní rozměr, naší autenticitu, pečeť originálního otisku, kterým v nitru  jsme.

Ve znamení Střelce pobývá na 17 st. planeta Satrurn, strážce prahu a tak nám s největší pravděpodobností nehrozí, že bychom to s naší odvahou přehnali nebo udělali nerozvážné rozhodnutí. Spíše jde o zbavení se strachů a pout, minulosti, různých forem bloků a zátěží, které nám už neslouží a halí naše nitro do zdánlivého bezpečí, které ale je falešné a vůbec neslouží našemu růstu a našemu štěstí. Planeta Neptun je na 9 st. Ryb a tvoří kvadrát na novoluní a tak se v nás budou přetahovat právě tyto dvě síly - odvaha ducha symbolizovaná novoluním ve Střelci a sklon k zamlžování a nerozhodnosti a k odkladání potřebného rozhodnutí symbolizovaný Neptunem. Jupiter ve Vahách je v příznivém aspektu k Saturnu ve Střelci a může nám tak dodat tu kapku štěstí a síly, kterou budeme k odvaze srdce potřebovat. Podporu nám dodává i Mars ve Vodnáři, který je v dobrém aspektu k Saturnu i k Jupiteru a pomůže nám najít to správné možná i trochu nekonvenční řešení našich vnitřních i vnějších sporů a pomůže nám objevit nové cesty vedoucí k naší svobodě a sebevyjádření toho, kým skutečně a opravdu jsme. Tak nám držim palce, ať naše cesta nabere ten správný směr.

Krásné úterý všem.

S láskou Jana Sofie, Linka č.7

Luna

Přeji všem krásný a příjemný adventní čas.

Čas nadějí, přání a hledání v lidech to dobré. Blíží se konec roku a každý bilancuje jak ve vztazích tak i v tom zda jeho rozhodnutí byla správná. Advent je symbol nových přání i příležitostí, k nahlédnutí do svých srdcí i srdcí toho koho milujeme. Udělejme si čas a více spolu komunikujme. Komunikace je důležitá pro vztah ale i pracovní vztahy. Buďme vděčni, že můžeme lásku prožívat. Nesmíme ji ale dusit a chtít hned rozhodnutí. Láska je dar ale poslední dobou s ní kupčíme a myslíme si že říci miluji, je vše. Má to hlubší význam, význam kterým odhalujeme sebe i svoje city. Nemarněte lásku hádkami a zbytečným nedorozuměním. Přeji ženám i mužům správný výběr svého partnera. a Hlavně se nevzdávejte možnosti milovat v pravém smyslu slova. Najděte každý svou lásku.

Protože tento večer bude probíhat ojedinělá fáze Měsíce, během které tibetští mniši provádějí magické rituály pro harmonizaci vztahů, zdraví a života lidí povšechně, připravily jsme pro Vás novinku. Pokud v nějaké životní oblasti tápete, můžete od 19. do 22. hodin požádat o tento rituál Natálku - linka č.4

Adventní časJak volat na výklad karet po telefonu

Jednoduše vytočte telefonní číslo 906 420 300 a budete spojeni s volnou kartářkou či věštcem, nebo si můžete sami zvolit, s kým chcete hovořit, od koho si chcete nechat vyložit karty - zvolte číslo linky Vaší požadované kartářky / věštce na svém telefonu a budete přepojeni.

Pro volání ze Slovenska použijte linku 0900 699 234.

Při nabití kreditu, lze volat již od 29,- Kč/min vč. DPH

flag cz +420 222 701 428
flag sk +421 220 510 302

Naše služby

Poskytujeme Vám výklad karet po telefonu prostřednictvím vybraných, kvalitních kartářek a věštců. Mnozí z vás se potřebují rychle poradit s kartářkou, věštcem a znát odpověď na svoje otázky bez zdlouhavého objednávání, proto je tu pro Vás naše telefonní linka. Volat můžete každý den i v sobotu a v neděli, ve dne i v noci, tedy 24 hodin denně.


Teď hned

Teď hned

Potřebujete se co nejdřív na něco zeptat kartářky, můžete zavolat teď hned, jsme pro Vás stále na lince.

Kvalitně

Kvalitně

Kvalitní služby jsou pro nás prioritou, proto vybíráme kartářky a věštce s kvalitními schopnostmi.

Něco navíc

Něco navíc

Vážíme si Vaší přízně a proto Vám chceme posktynout vždy něco navíc.